sesje indywidualne

To najbardziej spersonalizowana forma współpracy.

 

W trakcie sesji, cały swój czas, skupienie, energię
i wiedzę koncentruję wyłącznie na jednym Kliencie.

 

To wszystko, by mógł podjąć ważne decyzje, rozwinąć indywidualny potencjał i sprawnie rozwiązać problemy.

Indywidualne podejście daje największy progres.

Dlaczego warto?

Kompetencje
i narzędzia

Otrzymasz skuteczne modele i techniki - precyzyjnie dobrane do Ciebie i Twojej sytuacji.

Ponadprzeciętne rezultaty

Odkryjesz co jest dla Ciebie ważne i dzięki umiejętnym skupieniu na tym - wreszcie osiągniesz swoje cele.

Wiedza
i strategie

Uzupełnisz wiedzę o rzetelne informacje i praktycznie zastosujesz poznane strategie.

Rozwiązanie
problemów

Rozwiążesz niewygodne problemy i przepracujesz obszary, które generują niechciane konsekwencje.

Kondycja
psychiczna

Oczyścisz się emocjonalnie, zyskasz wewnętrzny spokój i siłę, by zamiast nieustannej walki - cieszyć się życiem.

Świadomość
i wgląd

Zrozumiesz źródła swoich myśli i emocji, a niechciane zachowania przestaną mieć nad Tobą kontrolę.

Sesje indywidualne
Najczęściej wybierane tematy i cele sesji

Możesz wybrać jeden lub kilka z nich, a także poruszyć wszystkie. Możesz również przyjść z zupełnie innym tematem – warto wtedy opisać potrzeby w formularzu. 

Naucz się zarządzać swoimi myślami i emocjami, a także redukować zbędny stres. Otrzymasz spersonalizowane narzędzia, odkryjesz swoje indywidualne potencjały, a także czułe punkty, nad którymi warto popracować. 

Odkryj zaawansowane techniki i wzorce komunikacyjne, które sprawią, że świat relacji stanie się dla Ciebie dużo bardziej zrozumiały. Zrozumiesz w jaki sposób posługujemy się językiem, by się komunikować oraz jak bez konfliktów dogadywać się z innymi ludźmi, tworząc dobre relacje i związki.

Zrozum, co jest dla Ciebie naprawdę ważne i postaw przed sobą ambitne, zrównoważone cele. Następnie zaplanujesz ich realizację, tak by wykorzystać swój indywidualny potencjał. Nauczysz się też efektywnie realizować plany i założenia – w taki sposób, by mieć czas dla siebie bez zbędnych wyrzeczeń.

Naucz się podejmować decyzje i realizować pomysły na siebie. Stawisz czoła przeszkodom, które pojawiają się po drodze, a także nauczysz się działać pomimo osobistego bagażu doświadczeń. Każda przeszkoda i porażka staną się wartościową lekcją, która będzie Twoim wsparciem w przyszłości. 

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?

KROK 1: Formularz

Wypełnij poniższy formularz.

Skontaktuję się z Tobą, by omówić Twoje najważniejsze potrzeby i cele spotkania. Jeszcze nie musisz się na nic decydować.

KROK 2: Termin

Jeśli się zdecydujesz – umówimy termin.

Otrzymasz dostęp do platformy Zoom,
a wszelkie formalności załatwimy szybko i sprawnie, by móc przejść do konkretów.

KROK 3: Pracujemy!

Widzimy się na pierwszej sesji!

Po spotkaniu otrzymasz spersonalizowane wskazówki i ćwiczenia rozwojowe. Omówimy również ewentualną dalszą współpracę.

Opinie Klientów

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Przed pierwszą sesją otrzymasz ode mnie formularz składający się z kilku pytań. Pomoże Ci on sprecyzować swoje potrzeby, a także  przygotować się merytorycznie i mentalnie. Ja również poznam Cię dzięki niemu lepiej. 

Jeśli chodzi o kwestie techniczne – do sesji potrzebujesz jakiejkolwiek kamery internetowej, mikrofonu oraz zainstalowanej aplikacji Zoom. Możesz pobrać ją klikając tutaj oraz obejrzeć poradnik jak dołączyć do spotkania. 

Najważniejszy jest Twój komfort i spokój podczas sesji, dlatego wszelkie dodatkowe pytania i wątpliwości  możemy omówić podczas rozmowy telefonicznej przed pierwszą sesją lub mailowo: kontakt@studiopotencjalu.pl

Już jedna sesja popchnie Cię do przodu dając Ci nowe perspektywy, świadomość i progres.

Jednak to, ile ich potrzebujesz zależy od Ciebie i celów, które masz. Są osoby, z którymi pracuję raz na jakiś czas na pojedynczych konsultacjach. Są też takie, z którymi regularnie pracujemy nad wielopoziomowymi aspektami kariery i życia osobistego – dwa do czterech razy w miesiącu. 

Zachęcam do wzięcia udziału w pierwszej sesji, a potem indywidualnego wyczucia, jakie są Twoje potrzeby. 

Klienci, z którymi pracuję zwykle w stosunkowo krótkim czasie podnoszą poziom swoich zarobków.

20 osób z tych, z którymi pracowałem na sesjach indywidualnych w 2021 roku, zmieniło już pracę – na lepszą i lepiej płatną. Lepszą pod kątem warunków, kultury organizacyjnej, a przede wszystkim samorealizacji. Lepiej płatną najczęściej o 20-30%, ale zdarza się i więcej – ponad dwukrotność dotychczasowych zarobków. Nie liczę tutaj przedsiębiorców – u nich ten wzrost jest bardziej oczywisty.

 

W praktyce jest mała szansa, że Twój wysiłek nie poskutkuje polepszeniem również obszaru materialnego.
 

Przede wszystkim swobodna i taka jaka dla Ciebie jest najkorzystniejsza. Podczas sesji jesteśmy partnerami w konstruktywnej rozmowie, która dotyczy Ciebie, a więc to Ty ustalasz jakim specjalistą mam dla Ciebie być. 

W feedbacku, który otrzymuję – Klienci zwykle cenią nasze spotkania za otwartość, zdobytą wiedzę, merytorykę, poczucie humoru i głębokość procesu, który przechodzą. Sesje to przestrzeń na spokój, rozwój i bycie sobą.   

Bardzo o to dbam i gwarantuję pełną poufność. Żadne osobiste informacje nie ujrzą światła dziennego.

Podczas sesji zauważysz, że czasem przytaczam przykłady innych Klientów. Są to zawsze historie zmienione w taki sposób, by zachować sens i przekaz, a jednocześnie, by uszanować pełną anonimowość moich Klientów.

Tak, na życzenie. Oznacza to, że żadne spotkanie nie będzie nagrane bez Twojej zgody, ale jeśli poprosisz o to na początku sesji – zostanie ona zarejestrowana. Po spotkaniu otrzymasz dedykowany link do pobrania materiału.  

Tak, bez problemu. Wystarczy podać dane firmy przy składaniu zamówienia lub przesłać je później na kontakt@studiopotencjalu.pl 

Chcesz o coś dopytać? Śmiało.