Nazywam się Robert Szczepaniak.

Jestem trenerem psychokompetencji w biznesie, edukatorem i twórcą Studio Potencjału™, a także certyfikowanym Coachem Integratywnym i Terapeutą RBT (Rational Behavior Therapy).

Od 2018r. zawodowo zajmuję się wspieraniem ambitnych przedsiębiorców, freelancerów, menadżerów i specjalistów w odkrywaniu i rozwijaniu swojego potencjału życiowego, zawodowego oraz mentalnego.

Wykorzystuję narzędzia z obszarów takich jak psychologia, terapia, neuronauki i coaching, aby pomóc moim klientom rozwijać swój indywidualny potencjał oraz radzić sobie z wyzwaniami związanymi z biznesem i życiem prywatnym.

Warsztaty i sesje indywidualne prowadzę zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm.

Jako trener kompetencji i szkoleniowiec szkoliłem m.in. dla takich marek jak: InPost, JustJoin.IT, Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT), AstraFox, CES Polska, Isolution, Akademia Aplikacji, TechOcean, Kancelaria Adwokacka Stępień&Stankiewicz i wielu innych.

Jako coach i terapeuta pracowałem na ponad 6000 tys. godzin sesji indywidualnych. Z moich usług korzystały osoby z całego świata, m.in. z Polski, USA, Niemiec, Włoch, Francji, Norwegii, Francji, Wielkiej Brytanii i Chile.

Większość czasu spędzam w swoim wirtualnym gabinecie/sali szkoleniowej spotykając się z Klientami i tworząc materiały edukacyjne. Sam również regularnie szkolę się i integruję nową wiedzę, by dzielić się nią z innymi.

Od 2012 roku uczestniczyłem w licznych, zarówno polskich jak i zagranicznych treningach trenerskich oraz szkoleniach z zakresu coachingu.

W latach 2015-2021 kształciłem się w Centrum Edukacji i Rozwoju Osobistego CEROS, a w 2022 roku uzyskałem certyfikat z zakresu Racjonalnej Terapii Zachowania w Centrum Psychoterapii Integralnej w Poznaniu.

Studiowałem zarządzanie. Obecnie jestem w trakcie zdobywania dyplomu z zakresu psychologii klinicznej w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.

Mam doświadczenie zawodowe w sprzedaży oraz rekrutacji. W latach 2013-2018 byłem związany ze Szkołą Muzyczną w Piasecznie, gdzie pełniłem funkcję trenera i pedagoga tańca.

Doświadczenie w liczbach:

1
Godzin
przeprowadzonych warsztatów
i sesji indywidualnych.
1
klientów
wprowadziło konkretne zmiany dzięki spotkaniom.
1
firm
skorzystało na szkoleniach
i wprowadzonej wiedzy.
1
godzin
mojego własnego szkolenia
i superwizji trenerskich.

Nagrania na YouTube

Poniżej możesz odsłuchać moje podcasty, które udostępniłem w serwisie YouTube.