KURS ONLINE

MENTALNY NIEZBĘDNIK

Emocje, Mózg, Podświadomość

Najważniejsze techniki zarządzania umysłem i regulacji emocji w karierze i biznesie

Smutna, ale częsta sytuacja...

Na pewno znasz takie osoby. Mają spory potencjał w postaci intelektu, umiejętności, wiedzy, motywacji, a czasem nawet konkretnego pomysłu na siebie. 

To często ambitni ludzie, mający śmiałe plany na przyszłość. 

A jednak nie wykorzystują swoich możliwości w pełni lub idzie im to bardzo powoli. Na pewnym etapie, okazuje się, że same chęci nie wystarczą. 

Jak z każdym ambitnym planem – stopniowo pojawia się coraz więcej wyzwań. A często także większy stres, oczekiwania od siebie, presja otoczenia, przytłoczenie zadaniami, krytyczne myśli, brak zadowolenia z siebie, czy wsparcia bliskich osób. 

Zaczyna się utrata poczucia sensu.

Nawet jeśli bardzo nam na czymś zależy, to jeśli to nas bardziej przytłacza niż wyzwala pozytywne emocje – zwyczajnie przestaje nam się chcieć. 

Niezależnie, czy chcemy zbudować biznes, czy zadbać o swoją karierę, czy stać się w czymś świetni, czy stworzyć dobrze funkcjonujący związek – potrzebujemy umiejętności, by radzić sobie z trudnościami. 


Najdalej nie zachodzą osoby, które są jedynie kompetentne. 
Czynią to ci, którzy są gotowi na zmierzenie się z wymagającą rzeczywistością.

Wszystko jest kompetencją.

Na szczęście, radzenia sobie z emocjami, redukcji stresu i obsługi swojej psychiki po prostu można się nauczyć.

Współczesne  badania naukowe pokazują, że:
▪️ Możemy uodparniać nasze organizmy na stres.
▪️ Mózgi są neuroplastyczne i możemy je rozwijać.
▪️ Myśli i odczuwane emocje da się moderować.

W praktyce oznacza to, że odpowiednie szkolenie i trening są w stanie pomóc nam stać się dużo bardziej odpornymi, elastycznymi i zdrowymi osobami. 

Dzięki znajomości odpowiednich technik, jesteśmy w stanie sprawnie dostosowywać się do wymagającej rzeczywistości i wychodzić z wielu trudnych sytuacji, bez uszczerbku na kondycji psychicznej.

Najważniejsze strategie zarządzania umysłem
oraz regulacji emocji w karierze i biznesie

Mentalny Niezbędnik: Emocje, Mózg, Podświadomość to kompleksowy kurs online, w którym nauczę Cię sprawdzonych, naukowo przebadanych i przede wszystkim skutecznych technik zarządzania swoim umysłem i rozwijania inteligencji emocjonalnej.

Jeśli je opanujesz, przełoży się to na osiągane przez Ciebie wyniki oraz dużo lepsze samopoczucie i odczuwalną poprawę kondycji psychicznej – zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. 

Co da Ci Mentalny Niezbędnik?

1. Zrozumiesz jak działa Twój mózg, nauczysz się lepiej zarządzać swoją uwagą i kontrolować skupienie umysłu.

 

2. Zdasz sobie sprawę z ogromnej roli podświadomości w Twoim codziennym życiu i postrzeganiu rzeczywistości.

3. Zdobędziesz umiejętność nazywania emocji, co pozwoli Ci szybko wracać do równowagi w stresujących sytuacjach.

4. Nauczysz się uznanej przez naukę techniki autoterapeutycznej, która pomoże Ci skutecznie radzić sobie z napięciami.


5. Zyskasz większą swobodę i kontrolę nad zachowaniami dzięki umiejętności moderowania procesów mentalnych.


6. Uświadomisz sobie emocje, które do tej pory Cię blokowały i nauczysz się żyć z nimi w większej zgodzie i harmonii.


7. Otrzymasz instrukcję krok po kroku, jak radzić sobie z najtrudniejszymi emocjami i sprawnie nimi zarządzać.

8. Nauczysz się samoregulować intensywność emocji, co przełoży się na Twoje samopoczucie i zdrowie psychiczne.

9. Poznasz techniki wzmacniania odporności psychicznej, co poprawi Twoją zdolność radzenia sobie ze stresem.

10. Dowiesz się w jaki sposób, bezpiecznie  „hartować psychikę”, by była bardziej odporna na wymagające sytuacje.

11. Nauczysz się identyfikować i analizować destrukcyjne myśli, co pozwoli Ci wprowadzać pozytywne zmiany w życiu.


12. Zrozumiesz wpływ przekonań na podejmowanie decyzji, co pozwoli Ci dokonywać bardziej świadomych wyborów.


13. Nauczysz się zmieniać sposób postrzegania i interpretowania sytuacji, co pomoże Ci osiągać dużo lepsze rezultaty.

14. Wprowadzisz zdrowe nawyki wspierające rozwój, co przyczyni się do szybszych wyników i większej satysfakcji. 

15. Dużo lepiej zrozumiesz zachowania innych osób, poprawisz swoją komunikację i relacje, jakie tworzysz.


16. Poznasz technikę relaksacji, która natychmiast zredukuje poziom stresu, poprawi Twoje zdrowie i samopoczucie.

No dobrze, ale DLACZEGO właściwie
potrzebujesz tych umiejętności?

✔️ POWÓD 1: DZISIEJSZY ŚWIAT TEGO WYMAGA

W złożonym, dynamicznym świecie, inteligencja emocjonalna i zarządzanie umysłem są kluczowe i niezbędne dla osiągnięcia sukcesu zawodowego i zachowania zdrowia psychicznego. Technologie rozwijają się, bodźców jest coraz więcej, sztuczna inteligencja jest coraz bardziej zaawansowana. Potrzebni są ludzie, którzy będą potrafili się w tym odnaleźć, umiejętnie zarządzając sobą .

✔️ POWÓD 2: TWOJA PRODUKTYWNOŚĆ WZROŚNIE

Nauka zarządzania emocjami i umysłem pozwoli Ci lepiej skupić się na swoich zadaniach, co zwiększy Twoją produktywność. Dzięki temu będziesz mógł(a) osiągać swoje cele zawodowe i biznesowe w sposób efektywniejszy, większym poczuciem sensu i wewnętrzną satysfakcją. Unikniesz wielu blokujących stresów, które do tej pory spowalniały Twoje działania.

✔️ POWÓD 3: ZMNIEJSZYSZ NAPIĘCIE DECYZYJNE

Nauka zarządzania emocjami i umysłem pozwoli Ci lepiej skupić się na swoich zadaniach, co zwiększy Twoją produktywność. Dzięki temu będziesz mógł(a) osiągać swoje cele zawodowe i biznesowe w sposób efektywniejszy, większym poczuciem sensu i wewnętrzną satysfakcją. Unikniesz wielu blokujących stresów, które do tej pory spowalniały Twoje działania.

✔️ POWÓD 4: TWOJA PSYCHIKA CI ZA TO PODZIĘKUJE

Zdrowa psychika to podstawa dobrego samopoczucia, a nauka zarządzania emocjami i umysłem przyczyni się do utrzymania jej w odpowiedniej kondycji. Dzięki temu będziesz mógł(a) czerpać z życia pełnymi garściami, a jednocześnie chronić się przed wypaleniem i innymi negatywnymi skutkami zbyt intensywnego stresu. Poznasz przetestowane techniki autoterapii, które doskonale sprawdzają się w w karierze i biznesie.

✔️ POWÓD 5: Z CZASEM ZOBACZYSZ DUŻĄ RÓŻNICĘ

Praktykowanie tych umiejętności przyniesie długotrwałe korzyści. Im więcej czasu i wysiłku poświęcisz na rozwój w tym zakresie, tym większą różnicę zauważysz w życiu zawodowym i osobistym. Z perspektywy czasu zobaczysz też, jak sprawy, które wcześniej były stresujące – z czasem tracą ciężar i stają się czymś dużo łatwiejszym, a czasem nawet błahym.

✔️ POWÓD 6: STANIESZ SIĘ DOJRZALSZYM LIDEREM

Umiejętność zarządzania własnymi emocjami i umysłem jest kluczowa dla liderów, którzy chcą zyskać szacunek i lojalność swojego zespołu. Praktyczna Inteligencja Emocjonalna pomoże Ci zarządzać nie tylko sobą, ale również lepiej rozumieć innych. Jeśli rozwiniesz te kompetencje – staniesz się bardziej dojrzałym i skutecznym liderem.

✔️ POWÓD 7: ŁATWIEJ BĘDZIE CI O SUKCES ZAWODOWY

Opanowanie tych umiejętności przyczyni się do Twojego sukcesu zawodowego. Dzięki nim będziesz mógł(a) lepiej radzić sobie z wyzwaniami w pracy, efektywniej współpracować z innymi, a także lepiej zarządzać swoim czasem i energią. Wiele badań wskazuje na to, że do pewnego poziomu kariery, umiejętności techniczne są wystarczające, ale jeśli chcesz wejść poziom wyżej – potrzebujesz konkretnych psychokompetencji.

Od kogo się tego nauczysz?

Cześć! Nazywam się Robert Szczepaniak.

Jestem trenerem, edukatorem i twórcą Studio Potencjału™, a także certyfikowanym Coachem Integratywnym i praktykiem terapii RBT (Rational Behavior Therapy).


Od 2018r. prowadzę firmę szkoleniową i zajmuję się wsparciem w rozwoju najważniejszych  psychokompetencji, pomagając ambitnym przedsiębiorcom, menadżerom i wysokiej klasy specjalistom. Jestem pasjonatem innowacji w świecie edukacji. W swojej pracy opieram się na sprawdzonych i naukowych (evidence based) technikach rozwojowych, integrując je wielopoziomowymi narzędziami z zakresu psychologii zmiany, coachingu biznesowego i psychoterapii.

Na pracy warsztatowej i indywidualnej z moimi Klientami spędziłem już tysiące godzin, które zaowocowały mnóstwem ciekawych rozwiązań, skutecznych technik, przykładów i historii, które mogą pomóc Ci lepiej zrozumieć siebie i naprawdę rozwinąć skrzydła na miarę swoich potrzeb.

Nie jestem z tych, którzy rzucają słowa na wiatr. Jest jednak pewna rzecz, którą mogę Ci śmiało obiecać. Twój wysiłek się opłaci. Praca nad sobą rzetelnymi metodami – choć nie zawsze będzie łatwa – da Ci faktyczny, długotrwały rozwój, a nie tylko doraźną poprawę nastroju czy nadzieję sukcesu w przyszłości. 

Dlaczego stworzyłem ten kurs?

Przez ostatnie kilka lat, cały swój czas poświęcam przede wszystkim na prowadzenie spotkań indywidualnych (tzw. konsultacji 1on1), oraz (w mniejszym stopniu, choć nadal intensywnie) prowadzenie szkoleń – otwartych oraz zamkniętych.

Ambitnych osób, które chcą się rozwijać jest całe mnóstwo, a mój czas jest niestety ograniczony (zdarzały się momenty, gdzie czas oczekiwania na sesję indywidualną sięgał ponad 2 miesięcy). 

W mojej głowie powstał więc pomysł stworzenia kursu online, który będzie idealnym rozwiązaniem do samodzielnego rozwoju dla osób, które chciałyby nad sobą pracować.

Kurs jest stworzony tak, by dać Ci maksymalną ilość praktyki oraz, by zapewnić Ci zdobycie konkretnych umiejętności. Jest w nim też przestrzeń na zyskanie samoświadomości i głębszą refleksję nad sobą. Otrzymasz również rzetelną i wyselekcjonowaną teorię, bez lania wody i kłopotliwej dezinformacji – podaną na realnych przykładach z sesji i warsztatów.

Jest w nim wszystko to, co otrzymują uczestnicy moich sesji indywidualnych i warsztatów – oprócz mnie w roli trenera. Nie będę mógł Ci więc dać feedbacku, ale za to otrzymasz możliwość wielokrotnego odtworzenia materiałów oraz bardzo precyzyjne i konkretne wskazówki do ich samodzielnego wdrożenia w życie. A wszystko to będzie dostęne w dowolnym momencie, z dowolnego miejsca na świecie!


Jest to również:

▪️ Świetna alternatywa dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na kosztowną współpracę indywidualną lub po prostu wolą pracować samodzielnie.
▪️ Rozwiązanie dla tych, którzy chcą najpierw poznać moje podejście, a dopiero później umówić się na ewentualne sesje. 
▪️ Skrzynka z narzędziami dla osób, które już ze mną współpracowały i chcą odświeżyć lub pogłębić swoją wiedzę, umiejętności i rozumienie tematów psychoedukacyjnych. 

Jest jeszcze jeden, ostateczny powód, dla którego to robię – takiego kursu, z takim zestawem materiałów po prostu nie ma jeszcze na rynku. Jest to unikatowe połączenie narzędzi biznesowych (tj. coaching, trening mentalny itd.) z terapeutycznymi (CBT, RBT, ACT itp.), skierowane do ambitnych osób, które chcą zadbać o swoją karierę lub lepiej radzić sobie w biznesie, zachowując dobrą kondycję psychiczną. 

Mam szczerą nadzieję, że kurs spełni najbardziej wymagające oczekiwania i stanie się Twoją osobistą platformą do osiągnięcia długotrwałego powodzenia w życiu osobistym i zawodowym!

Opinie Klientów o współpracy
Dlaczego nie warto zwlekać z decyzją?
(I dlaczego powinno się wziąć udział właśnie TERAZ!)

💹 RYNEK PRACY DYNAMICZNIE SIĘ ZMIENIA

Mamy 2023 rok. Rynek pracy nieustannie zmienia się i ewoluuje. Doświadczamy coraz większej ilości zmian, a ich tempo będzie stale rosnąć. Dziś już nie wystarcza raz zdobyta wiedza. Musimy się cały czas uczyć nowych rzeczy i oduczać starych. Jest to bardzo wymagające – zarówno poznawczo i emocjonalnie, ale to właśnie wynagradza dzisiejszy świat – umiejętność elastycznej zmiany i adaptacji. Im wcześniej opanujesz te umiejętności, tym łatwiej będzie Ci dostosować się do realiów współczesności… i wygrać w nich. 

🧑‍💼 KONKURENCJA JEST CORAZ BARDZIEJ KOMPETENTNA

Powszechna, jakościowa wiedza na temat zarządzania emocjami jest jeszcze w miarę świeża, ale od dłuższego czasu interesuje się tym tematem coraz więcej osób. I te osoby maja widoczne efekty w postaci łatwiejszego osiągania założonych wyników, tworzenia lepszych relacji i rozwiązywania konfliktów, czy lepszego zdrowia. Osoby, które nie zdobywają takich umiejętności  – pozostają już dziś w tyle. To nie jest straszenie. To fakty. Dzisiejszy świat jest zbyt złożony, by móc obejść się bez kompetentnego zarządzania własnym umysłem. 

🤯 BRAK TYCH KOMPETENCJI TO STRES I RYZYKO WYPALENIA

Większość osób zajmie się swoim zdrowiem psychicznym dopiero, gdy sytuacja będzie podbramkowa i potrzebna będzie długotrwała i kosztowna psychoterapia lub czasochłonne wychodzenie z kryzysu. Nie musi tak być. Odpowiednia wiedza, techniki i narzędzia z zakresu psychoedukacji są w stanie pomóc nam w podejmowaniu lepszych decyzji, dbaniu o swoją kondycję psychiczną i lepszym radzeniu sobie z wyzwaniami zawodowymi oraz w życiu prywatnym. Odkładanie inwestycji w siebie zwykle skutkuje nieprzyjemnymi konsekwencjami.

💸 BEZ TYCH UMIEJĘTNOŚCI ZMNIEJSZASZ SWOJĄ SZANSĘ NA AWANS

Większość ludzi jest tak pochłonięta bieżącymi sprawami i chaosem codziennego funkcjonowania, że przegapia szanse i okazje, które często czekają tuż za rogiem. Dzięki lepszej umiejętności zarządzania swoim umysłem, uporządkujesz w głowie najważniejsze sprawy. A to zwolni sporo Twojego czasu na dostrzeżenie swoich potrzeb, zaplanowanie przyszłości i zbudowanie kolejnych kroków, które popchną Cię w kierunku upragnionej pracy, własnego biznesu lub innych, pożądanych wyników zawodowych. Tej okazji nie warto przegapić. 

💨 GDY SIĘ NIE ROZWIJASZ, OGRANICZASZ EFEKT DOMINO

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak zdobywanie nowych umiejętności i poszerzanie swojej perspektywy, potrafi prowadzi do pozytywnych zmian w innych aspektach życia, zarówno zawodowego, jak i osobistego. Jeśli będziesz lepiej funkcjonować w pracy, przłoży się to na Twoje relacje domowe. Jeśli będziesz mieć więcej motywacji, z czasem osiągniesz więcej. Jeśli będziesz się mniej stresować, dostrzeżesz więcej okazji itd. Im szybciej zainwestujesz w rozwój, tym szybciej doświadczysz wielu innych pozytywów.

⏳ JEŚLI TEGO NIE UMIESZ, SPOWALNIASZ DZIAŁANIE I TRACISZ CZAS

Zamiast odkładać decyzję o uczestnictwie w kursie i narażać się na dodatkowy stres związany z niepewnością co do swojego rozwoju zawodowego, czy stres związany z nierozwiązanymi problemami –  zainwestuj w siebie już teraz. Dzięki temu skoncentrujesz się na tym, co jest dla Ciebie naprawdę ważne, zyskując spokój ducha i oszczędzając czas, który zwykle ludzie tracą na niepotrzebne obawy, autosabotaże motywacyjne, niepotrzebne rozmyślanie i konflikty, których naprawdę można uniknąć. Życie jest na to za krótkie!

Na co TAK NAPRAWDĘ masz wpływ?

Większość osób biernie czeka, aż ich życie cudownie się odmieni. 

🔎 Liczą na to, że ktoś wreszcie zauważy ich talent i zadba o rozwój ich kariery.
👪 Fantazjują o tym, że ludzie wreszcie się zmienią i dopasują do ich oczekiwań.
🤗 Czekają, aż los w końcu się uśmiechnie i osiągną długo wyczekiwany sukces.

Wiesz czym to się zwykle kończy? Frustracją, pretensjami do całego świata i przekonaniem: „Powinienem/am być już w innym miejscu. Coś jest ze mną nie tak.”


Dlaczego tak jest? Dlatego, że te osoby skupiają się na tym, na co zupełnie nie mają wpływu. Nie mamy wpływu na to, co wydarzyło się w przeszłości, jaka dokładnie będzie przyszłość i na to, co myślą, czy jak zachowują się inni ludzie.


Jedyne, na co tak naprawdę, w 100% masz wpływ, to TWOJE ZACHOWANIE!

A prawdziwa zmiana zaczyna się właśnie od zrozumienia prostych zależności: 

✅ Gdy zmienisz swoje samopoczucie -> będzie Ci łatwiej działać i pracować. 
✅ Gdy zaczniesz się lepiej komunikować -> ludzie zaczną Cię inaczej traktować.
✅ Gdy zaczniesz działać bardziej odważne -> pojawi się więcej okazji i perspektyw.
✅ Gdy wprowadzisz zdrowe nawyki -> zyskasz czas na to, co dla Ciebie ważne.
✅ Gdy będziesz nad sobą pracować -> efekty będą musiały się pojawić. 


Mentalny Niezbędnik
nie da Ci naiwnej obietnicy sukcesu. Da Ci dokładnie to, czego potrzebujesz – skuteczne narzędzia do zarządzania sobą i swoim umysłem.


Jeśli przejdziesz  kurs i włożysz w niego nieco pracy – zyskasz jaśniejszy umysł, więcej motywacji do działania, większą pewność siebie oraz wewnętrzny spokój, który pozwoli Ci realizować plany  i stać się bardziej skuteczną, zdrowszą osobą. 


To gra warta świeczki i naprawdę realna perspektywa!

Co zawiera kurs?

💻 Dostęp do wygodnej platformy e-learningowej
📹 38 nagrań (6h), w których prowadzę Cię przez techniki
📕 Aż 65 stron skryptu szkoleniowego (teoria i ćwiczenia)

🔎 Ściągi, które ułatwią Ci szybką naukę i zrozumienie tematu
🗓️ Nieograniczony dostęp aż do końca kursu (min. 2 lata)
✅ Wszelkie aktualizacje kursu, które w tym czasie nastąpią

Otrzymasz aż 6 godzin nagrań video
i aż 65 stron praktycznego workbooka!
Czy ten kurs jest dla Ciebie?

Dla kogo JEST przeznaczony kurs?

✅ Dla przedsiębiorców, którzy chcą zadbać o poziom swojej energii, skuteczność i jasność myślenia.
✅ Dla menadżerów, którzy chcą lepiej rozumieć swoich pracowników i sprawnie rozwiązywać konflikty.
✅ Dla ambitnych specjalistów, którzy chcą się rozwijać i odblokowywać swój indywidualny potencjał.
✅ Dla osób, które chcą zadbać o siebie i dobrze przygotować się na nadchodzące wyzwania życiowe.
✅ Dla ludzi, którzy przechodzą zmiany w swoim życiu i chcą zrozumieć swoje myśli, emocje i zachowania.
✅ Dla przyszłych i obecnych trenerów/coachów/terapeutów, którzy chcą poznać skuteczne narzędzia.

Dla kogo NIE JEST przeznaczony kurs?

❌ Dla osób, które szukają magicznych metod osiągania sukcesu bez wysiłku.
❌ Dla tych, którzy nie wykonają ćwiczeń i nie zaangażują się w pracę nad sobą.
❌ Dla osób w trakcie intensywnej psychoterapii (chyba, że terapeuta nie wyraził przeciwskazań).

ILE JEST WARTY KURS?

Kilkanaście najważniejszych narzędzi rozwojowych, z których korzystam na sesjach indywidualnych.

Wartość:
3200 PLN*

*Tyle średnio moi Klienci inwestują w pracę tymi technikami podczas sesji indywidualnych.

Dostęp do kursu online na wygodnej platformie.

Wartość:
399 PLN

Obszerny workbook (ponad 65 stron) z najważniejszymi ćwiczeniami i teorią.

Wartość:
99 PLN

Łączna wartość:

CENNIK
(Wakacyjna Promocja)

KURS ONLINE:
MENTALNY NIEZBĘDNIK

399zł 289zł
 • Kurs Online: Mentalny Niezbędnik
  - Emocje, Mózg, Podświadmomość
 • 6h nagrań (38 bardzo konkretnych lekcji)
 • 65 stron zeszytu z ćwiczeniami
 • Wygodna platforma e-learningowa
 • Dostęp do kursu na min. 2 lata
 • Faktura na firmę (na życzenie)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 389zł

MENTALNY NIEZBĘDNIK
+SESJA INDYWIDUALNA

399zł 289zł
 • Kurs Online: Mentalny Niezbędnik
  - Emocje, Mózg, Podświadmomość
 • 75-min. Sesja 1on1 (z Robertem) Coachingu
  Poznawczo-Behawioralnego o wartości 390zł
 • Sesja 1on1 do wykorzystania w ciągu roku
 • Oferta dla nowych Klientów (lub tych,
  którzy pracowali na sesjach ponad rok temu)
 • Dostęp do kursu na min. 2 lata
 • Faktura na firmę (na życzenie)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 779zł

Gwarancja satysfakcji!

Jeśli w ciągu 30 dni po otrzymaniu kursu uznasz, że produkt nie spełnia Twoich oczekiwań – bez zbędnych pytań i formalności zwrócimy pełną wpłaconą przez Ciebie kwotę.

Wystarczy, że napiszesz maila na kontakt@studiopotencjalu.pl


Jestem absolutnie pewny wartości tego kursu (nie mieliśmy jeszcze ani jednego zwrotu), ale chcę dać Ci pełne poczucie bezpieczeństwa i ograniczyć Twoje ryzyko do zera.

(Produktu nie można zwrócić po odbytej sesji indywidualnej.)