Redukcja stresu i inteligencja emocjonalna w praktyce.

Im bardziej ambitne i złożone plany oraz zadania realizujesz, tym więcej emocji, napięć i wyzwań dla układu nerwowego staje przed Tobą każdego dnia. 

Napięty grafik, deadline’y, niespodziewane zmiany wymagające elastyczności oraz szereg innych czynników, które wymuszają na Tobie reakcję.

Podczas najbliższego live’a nauczysz się uodparniać swój umysł na chwilowe słabości, zaplanujesz konstruktywne strategie reagowania w wielu trudnych sytuacjach i zweryfikujesz błędy, które do tej pory zdarzało Ci się popełniać. 

Zapisz się na bezpłatny live na platformie Zoom:

Środa, 21 lipca, 18:30 - 20:00 (Maksymalnie 100 uczestników)

Klikając "zapisz mnie" rozumiem, że w każdej chwili mogę dobrowolnie zrezygnować z subskrypcji.

Co zyskasz jeśli dołączysz?

1

Zrozumiesz dlaczego Twoje emocje blokują Cię przed tym, co chcesz zrobić i pchają Cię do zachowań, których już chcesz się pozbyć.   

2

Nauczysz się bardziej adaptacyjnie podchodzić do zmian w swoim życiu zawodowym i prywatnym. Dzięki temu szybciej rozwiniesz skrzydła. 

3

Rozpoznasz gdzie do tej pory brakowało Ci konstruktywnych strategii reagowania na trudne emocje i wprowadzisz odpowiednie korekty.

4

Zyskasz wewnętrzny luz w sytuacjach, które do tej pory wydawały Ci się trudne i męczące. Przestaną Ci przeszkadzać i wytrącać Cię z równowagi. 

Robert Szczepaniak

Trener prowadzący, założyciel Studio Potencjału

Swoją przygodę trenerską rozpoczął w 2013r. – od tamtej pory przeprowadził ponad 4000 godzin warsztatów i sesji indywidualnych.

Szkoli i edukuje z zakresu umiejętności psychologicznych i społecznych, inteligencji emocjonalnej, efektywności oraz skutecznej komunikacji. 

Współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami oraz organizacjami. 

Z jego usług skorzystały już osoby z całego świata, m.in. z Polski, USA, Niemiec, Włoch, Francji, Norwegii, Francji, Wielkiej Brytanii i Chile.

Większość czasu spędza w swoim wirtualnym gabinecie/sali szkoleniowej spotykając się z Klientami i tworząc materiały edukacyjne – a kiedy tylko może – sam szkoli się i integruje nową wiedzę, by dzielić się nią z innymi.

Opinie uczestników

5/5
Robert jest niezwykle zaangażowanym i skutecznym trenerem, który asystuje i przeprowadza uczestników przez wyboistą drogę własnego rozwoju.

Polecam wszystkim tym, którzy chcą nawiązać kontakt z samym sobą, pracować nad komunikacją i zrozumieć własne potrzeby, które w procesie wychowania wielokrotnie utraciły na wartości.
Anita Koralewska
HR manager, psycholog
Warsztaty online często są nudne i mało angażujące... Nie te w Studio Potencjału! Warsztaty Roberta są intensywne, otwierają umysł i pozwalają zobaczyć własne schematy i błędy powielane od lat.

Do tego dają całą gamę narzędzi do rozpracowania tych i analogicznych problemów samemu. Uczestniczyłem w kilku i na pewno pojawię się na kolejnych! Polecam!
Hubert Jaworski
CEO w Jaworski Digital
Polecam szkolenia i warsztaty Roberta wszystkim osobom, które chcą uzyskać większą kontrolę nad własnym życiem. Dzięki nim uświadomiłem sobie, że zdecydowana większość relacji, w których jestem zależy ode mnie i mojego postępowania. Relatywnie łatwo mogę je naprawić stosując poznane mechanizmy.

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
Dawid Maj
Key Account Manager

Live rozpocznie się za...

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
WYDARZENIE ZAKOŃCZONE

Zadbaj o swoją neurohigienę i niezależność emocjonalną.

Dostęp do nagrania

Jeśli z jakiś powodów nie pojawisz się - otrzymasz nagranie z wydarzenia, które będzie dostępne bezpłatnie przez 48h.

Bezpłatna wiedza

Zapisz się, by otrzymywać bezpłatną wiedzę, i materiały z zakresu rozwoju osobowości i umiejętności psychospołecznych.

Zapisz się na bezpłatny live na platformie Zoom:

Środa, 21 lipca, 18:30 - 20:00

Klikając "zapisz mnie" rozumiem, że w każdej chwili mogę dobrowolnie zrezygnować z subskrypcji.