BEZPŁATNE SZKOLENIE ONLINE:

INTELIGENCJA EMOCJONALNA W DZIAŁANIU

Jak zarządzać wyzwaniami bez stresu i negatywnych emocji

(Link do szkolenia i dodatkowe materiały otrzymasz na maila.)

ZAREZERWUJ MIEJSCE

Zapisując się na szkolenie, zgadzasz się na otrzymywanie sporadycznych wiadomości e-mail oraz bezpłatnego newslettera Studio Potencjału.

Możesz wypisać się w dowolnej chwili.

Co zyskasz?

🚀 Podczas szkolenia dokładnie omówimy prawdziwe case study dotyczące wyzwania, jakie stało przed moim klientem – przedsiębiorcą i liderem. Na ciekawym przykładzie zrozumiesz jak działają podświadome blokady – często występujące w biznesie. Dowiesz się jak z nimi pracować i jak skutecznie odblokować swoje działania. 

🚀 Poznasz nieoczywiste, ale sprawdzone (również naukowo) metody które pozwolą Ci lepiej rozpoznawać, rozumieć i regulować emocje, a także rozpoznawać i zabezpieczać ryzyko, zmniejszając tym samym stres i zwiększając efektywność w obliczu wyzwań.

Dla kogo?

👤 Dla przedsiębiorców, liderów i profesjonalistów, którzy chcą mieć większy stopień opanowania i skuteczności w obliczu wyzwań – zawodowych, ale też prywatnych. 

👤 Dla menadżerów i liderów, którzy chcą lepiej zrozumieć zachowania swoich pracowników, wspierać ich w działaniach  i sprawnie zarządzać talentami.  


👤 Dla wszystkich zainteresowanych skutecznym rozwojem osobistym i zawodowym oraz psychologicznymi aspektami ludzkich zachowań.

Widzimy się już za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Kto poprowadzi szkolenie?

Robert Szczepaniak

Trener psychokompetencji w biznesie, założyciel Studio Potencjału™, certyfikowany coach integratywny i praktyk terapii RBT (Rational Behavior Therapy).

Uczy jak korzystać z umysłu, by realizować swoje plany – zdrowo, skutecznie i w zgodzie ze sobą.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANe PYTANIA

Podczas spotkania nie ma potrzeby posiadania kamery i mikrofonu. Spotkanie będzie jak najbardziej interaktywne, ale komunikować będziemy się za pomocą czatu. 

Transmisja odbędzie się przez platformę YouTube, więc nagranie zostanie udostępnione od razu po zakończeniu spotkania (wyłącznie dla osób, które się zarejestrują) i będzie dostępne do obejrzenia bezpłatnie przez kilka dni.

Podczas szkolenia możesz spodziewać się konkretnej dawki wiedzy biznesowej i naukowej, ciekawych studiów przypadku i praktycznych technik rozwojowych. Pomogą Ci one rozwiązać najważniejsze problemy i stawić czoła wyzwaniom, które przed Toba stoją, a przede wszystkim – stać się bardziej świadomym człowiekiem –  zarówno w sferze biznesowej, jak i prywatnej. 

Poza tym – nastaw się na przyjazną atmosferę „bez spiny” i poczucie humoru. 🙂

Jeśli zapiszesz się i z jakiegoś powodu nie pojawisz – nic się nie stanie. Oczywiście obecność na żywo, w trakcie trwania szkolenia daje dużo więcej, wręcz natychmiastowych korzyści, ale jeśli się zapiszesz – otrzymasz również nagranie, które możesz obejrzeć sobie w wolnej chwili oraz materiały dodatkowe. 

Szkolenie jest bezpłatne, bo dzięki niemu mogę spotkać się z większą ilością osób, które później stają się moimi klientami lub partnerami biznesowymi. Nie jest to jednak konieczne, by wziąć udział.

To, że prowadzę je bezpłatnie, nie oznacza, że ma małą wartość – wiele osób sygnalizuje mi, że takie webinary dały im masę korzyści, które czerpią przez długi czas. 

Możesz śmiało podesłać takiej osobie link do zapisu. Zrobię wszystko, by skorzystała na tym wydarzeniu jak najbardziej. 🙂