INTERAKTYWNE WARSZTATY ONLINE:

PRAKTYCZNA INTELIGENCJA EMOCJONALNA W DZIAŁANIU

Pokonaj wewnętrzne blokady i doprowadzaj działania do końca – bez zbędnego stresu.

NAJBLIŻSZA EDYCJA:
3 dni: WTOREK, ŚRODA, CZWARTEK
5-7 marca 2024r. | 18:00 - 20:15

ONLINE | Zoom Meetings

Weź udział w warsztacie: Praktyczna Inteligencja Emocjonalna w Działaniu, by nauczyć się zarządzać własną sprawczością, realizować plany od A do Z i raz na zawsze pokonać bezradność związaną z odwlekaniem ważnych działań na wieczne „jutro!”

🚀 Jeśli weźmiesz udział:

▪️ Zaczniesz realizować swoje plany do końca, wyeliminujesz słomiany zapał i poczucie winy związane z odwlekaniem i zaległościami.

▪️ Pozbędziesz się charakterystycznego oporu i blokad, które nie pozwalały Ci na podejmowanie ważnych decyzji i pójście do przodu. 

▪️ Zrozumiesz strategiczne błędy, które popełniałeś/aś w postrzeganiu i podejściu do swojego działania. Już nigdy nie popełnisz ich ponownie.

▪️ Nauczysz się redukować stres, zyskasz większą wyrozumiałość dla siebie oraz zaczniesz działać z większym luzem i łatwością.

W JAKI SPOSÓB BĘDZIESZ SIĘ UCZYĆ?

Spotykamy się w kameralnej grupie – 10-16 uczestników oraz trener prowadzący. Pracujemy online, na wygodnej platformie Zoom.

🚀 Będziesz uczyć się poprzez: 
▪️ Krótkie, interesujące i bardzo konkretne wykłady. 
▪️ Dyskusję z ciekawymi i wspierającymi uczestnikami.
▪️ Ćwiczenia w mniejszych (2-4 osoby) grupach. 
▪️ Samodzielną pracę w specjalnym zeszycie ćwiczeń.

▪️ Kontakt z doświadczonym trenerem i coachem. 
▪️ Własną refleksję, która będzie w Tobie pracować.

CO CZEKA CIĘ W TRAKCIE?

MODUŁ I:
Samoświadomość

W pierwszej części spotkania sprecyzujesz swoje cele warsztatowe i zbudujesz silną motywację do dalszego rozwoju. Poznasz także innych uczestników, którzy będą dla Ciebie znaczącym wsparciem - często jeszcze na długo po warsztacie, bo więzi tworzone podczas takiej wspólnej pracy bywają naprawdę szczere i wyjątkowe. Pod koniec modułu stworzymy listę nieświadomych mechanizmów, które prowadzą do prokrastynacji i braku sprawczości.


MODUŁ II:
Strategie Sprawczości

W drugiej części omówimy najważniejsze zasady konstruktywnego myślenia o Twoich działaniach, zadaniach  i celach - w oparciu o podejście poznawczo-behawioralne. Zyskasz głębokie zrozumienie tego, co u Ciebie działa, a co nie. Zrozumiesz też jakie błędy - które negatywnie wpływały na Twoją sprawczość - zdarzało Ci się popełniać do tej pory. Zlokalizujesz je po to, by już teraz zacząć zwracać na nie uwagę, a z czasem całkowicie wyeliminować.


MODUŁ III:
Kalibracja Wyzwań

W trzecim module nauczysz się zaawansowanej metody planowania działania zaczerpniętej z coachingu poznawczo-behawioralnego. Pomoże Ci ona w bardzo prosty i jasny sposób podjąć decyzje dotyczące tego co ma być zrobione, jak ma być zrobione i w jakim stopniu potrzebujesz to wykonać. Celem “Kalibracji Wyzwań” jest maksymalne ograniczenie poczucia niepewności i sprawienie, że Twoje działania będą płynne - bez zbędnych obaw i odwlekania.


MODUŁ IV:
Mental Contrasting


W ostatniej części warsztatu poznasz uniwersalny, 4-stopniowy model pokonywania przeszkód, którego skuteczność została potwierdzona licznymi badaniami naukowymi. Przećwiczysz ten model na swoich własnych przykładach, co da Ci natychmiastowy efekt w postaci większego poczucia sprawczości i mniejszej prokrastynacji. Na koniec podsumujemy sobie cały warsztat, zbierzemy najważniejsze wnioski i przemyślenia uczestników.

DLACZEGO JEST TO WAŻNE W 2024?

✔️ Ostatnie lata niosą za sobą niepewność ekonomiczną i liczne, niespodziewane zmiany w gospodarce. W takich czasach podniesienie poczucia sprawczości i ograniczenie prokrastynacji stają się jeszcze bardziej kluczowe dla skutecznego zarządzania karierą.

✔️ W trudnych czasach ekonomicznych rynek pracy staje się bardziej konkurencyjny. Osoby o wysokim poczuciu sprawczości są bardziej skłonne do aktywnego poszukiwania możliwości kariery, podnoszenia kwalifikacji i podejmowania działań, aby wyróżnić się w tłumie i zostać zauważonym.

✔️ Elastyczność i gotowość do dostosowania się do zmian stają się dziś kluczowe dla przetrwania zawodowego. Posiadanie silnego poczucia sprawczości motywuje do podejmowania działań mających na celu rozwijanie umiejętności przyszłości i dostosowywanie się do ewoluujących potrzeb rynku pracy.

✔️ Ograniczanie prokrastynacji pomaga w efektywnym wykorzystywaniu czasu, co jest szczególnie ważne w warunkach, gdzie szybkie reakcje na zmiany rynkowe mogą być kluczowe. Skuteczne zarządzanie czasem pozwala unikać opóźnień i utraty potencjalnych okazji zawodowych.

DO CZEGO MOŻE PROWADZIĆ
BRAK TYCH UMIEJĘTNOŚCI?

❌ OPÓŹNIENIA W OSIĄGANIU CELÓW

❌ STRES I NIEPOTRZEBNA PRESJA

❌ OBNIŻONE POCZUCIE WARTOŚCI

❌ STRATA MOŻLIWOŚCI ZAWODOWYCH

❌ PROBLEMY Z ZARZĄDZANIEM CZASEM

❌ BRAK ZAUFANIA INNYCH LUDZI DO NAS

❌ BRAK ROZWOJU W PRACY I BIZNESIE

❌ PRZEMĘCZENIE I PROBLEMY ZDROWOTNE

Z KIM BĘDZIESZ SIĘ UCZYĆ?

Nazywam się Robert Szczepaniak.

 

 

Jestem trenerem, edukatorem i twórcą Studio Potencjału™, a także certyfikowanym Coachem Integratywnym i praktykiem terapii RBT (Rational Behavior Therapy).

Od 2018r. prowadzę firmę szkoleniową i zajmuję się wsparciem w rozwoju najważniejszych  psychokompetencji, pomagając ambitnym przedsiębiorcom, menadżerom i wysokiej klasy specjalistom. W swojej pracy opieram się na sprawdzonych i naukowych (evidence based) technikach rozwojowych, integrując je wielopoziomowymi narzędziami z zakresu psychologii zmiany, coachingu biznesowego i podejścia poznawczo-behawioralnego.

 

Na pracy warsztatowej i indywidualnej z moimi Klientami spędziłem już tysiące godzin, które zaowocowały mnóstwem ciekawych rozwiązań, skutecznych technik, przykładów i historii, które mogą pomóc Ci lepiej zrozumieć siebie i naprawdę rozwinąć skrzydła na miarę swoich potrzeb.

Nie jestem z tych, którzy rzucają słowa na wiatr. Jest jednak pewna rzecz, którą mogę Ci śmiało obiecać. Twój wysiłek się opłaci. Praca nad sobą rzetelnymi metodami – choć nie zawsze będzie łatwa – da Ci faktyczny, długotrwały rozwój, a nie tylko doraźną poprawę nastroju czy nadzieję sukcesu w przyszłości. 

OPINIE KLIENTÓW O WSPÓŁPRACY
OPINIE KLIENTÓW O WSPÓŁPRACY
CZY TO WARSZTATY DLA CIEBIE?

Dla kogo JEST przeznaczony warsztat?

✅ Dla przedsiębiorców i freelancerów – osoby prowadzące własną firmę często muszą radzić sobie z wieloma zadaniami naraz. Warsztaty te mogą pomóc w rozwijaniu umiejętności zarządzania czasem i efektywnego podejmowania decyzji.

✅ Dla menadżerów – ci, którzy potrafią skutecznie zarządzać swoim czasem i motywować zespół do działania, mogą skuteczniej pełnić rolę liderów. Warsztaty mogą dostarczyć narzędzi do budowania sprawnego zespołu i efektywnego zarządzania projektami.


✅ Dla specjalistów w firmach i pracowników korporacji – w środowisku biznesowym umiejętność efektywnego zarządzania czasem, radzenia sobie z wyzwaniami i unikania prokrastynacji jest kluczowa dla sukcesu zawodowego.


✅ Dla studentów i doktorantów – osoby, które intensywnie się uczą mogą skorzystać z warsztatów, aby rozwijać umiejętności organizacyjne, planowania czasu i radzenia sobie z prokrastynacją podczas nauki.


✅ Dla osób zainteresowanych szeroko pojętym rozwojem osobistym
– warsztaty z budowania poczucia sprawczości są uniwersalnym tematem i mogą być atrakcyjne dla osób, które pragną ciągłego rozwoju osobistego w różnych dziedzinach życia zawodowego i prywatnego.

Dla kogo NIE JEST przeznaczony warsztat?

❌ Dla osób, które nie doświadczają żadnych problemów z prokrastynacją – jeśli ktoś ma doskonale rozwinięte umiejętności zarządzania czasem, skutecznie podejmuje decyzje i nie ma problemów z odkładaniem zadań – może nie odczuwać potrzeby uczestniczenia w warsztatach z tego zakresu.

 

❌ Dla osób, które mają inne priorytety rozwoju – nie każda osoba musi skupiać się na rozwoju umiejętności związanych z prokrastynacją. Jeśli potrzebujesz innych tematów – napisz do mnie na robert@studiopotencjalu.pl – być może będę w stanie coś Ci podpowiedzieć lub zaproponować.

 

❌ Dla osób, które nie są otwarte na zmiany – warsztaty tego typu wymagają otwarcia się na refleksję i gotowość do wprowadzenia zmian w swoim zachowaniu. Osoby, które nie są gotowe na aktywną współpracę lub odrzucają konieczność zmiany, mogą mieć trudności z korzystaniem z takich szkoleń.

 

❌ Dla osób, które nie chcą pracować w grupie – jeśli wolisz pracę ze mną w formie 1on1 – zapraszam na sesje indywidualne.

❌ Dla osób w kryzysie psychicznym – warsztaty mogą być doświadczeniem wymagającym pod kątem poznawczym i emocjonalnym. Jeśli uczestniczysz w intensywnej psychoterapii lub zmagasz się z problemami natury psychicznej – przed zapisem skonsultuj się ze swoim psychoterapeutą.

"PODOBNE WARSZTATY MAM W FIRMIE. CZYM ONE BĘDĄ SIĘ RÓŻNIĆ?"

Warsztaty, które prowadzone są dla konkretnej organizacji różnią się nieco od warsztatów otwartych. Zarówno treść, forma jak i relacje w grupie będą nieco się różnić. Poniżej postaram się opisać najważniejsze różnice i pokazać dlaczego warto brać udział w warsztatach otwartych. 

Warsztaty w Firmie Warsztaty Otwarte
Najważniejsze są cele organizacji
- na nich oparty jest program.
Twoje cele są na pierwszym miejscu,
bo uczestniczysz wyłącznie dla siebie.
Pełna swoboda wyrażania opinii,
bez obaw o ocenę i wizerunek.
Szczere opinie i rozmowy mogą być
skrępowane obecnością przełożonego.
Interakcja z osobami z tej samej firmy,
wzmacnianie relacji w zespole.
Poznawanie nowych osób, networking
i wzbogacanie perspektywy.
Nadrzędne cele organizacji ograniczają
swobodę w wyborze tematyki.
Uczestnik ma pełną autonomię
- sam decyduje, co chce osiągnąć.
Ścieżka rozwoju uczestnika jest
harmonizowana z celem firmy.
Wsparcie dla indywidualnej
ścieżki rozwoju uczestnika.
CO OTRZYMUJESZ?

💻 7-godzinny, praktyczny i skuteczny warsztat
📹 Aż 4 moduły wypełnione unikalną merytoryką
📕 Obszerny zeszyt ćwiczeń w wersji cyfrowej
👤 Wsparcie doświadoczonego trenera i coacha
👥 Nowe znajomości w aktywnej, ambitnej grupie
✅ Imienny certyfikat ukończenia szkolenia
🤝 Sesja indywidualna (w zależności od pakietu)

WARTOŚĆ: 1170zł

+ BONUSY

🔥BONUS 1:

CHECKLISTA SPRAWCZOŚCI

Checklista 5 jasnych kryteriów, które pomogą Ci regulować emocje związane z działaniem i trzymać wewnętrzną motywację na odpowiednim poziomie.

Otrzymujesz checklistę do druku oraz mini-kurs video z wytłumaczeniem jak z niej korzystać.

WARTOŚĆ: 89zł

🔥BONUS 2:

ANALIZA STREF WPŁYWU

Narzędzie, które pomoże Ci przeanalizować na jakie sprawy masz wpływ i warto się w nie angażować, a na jakie nie masz wpływu i warto je sobie odpuścić.

Otrzymasz specjalny arkusz i mini-kurs video, które wykształcą w Tobie dużo spokoju wewnętrznego.

WARTOŚĆ: 89zł

🔥BONUS 3:

MILESTONE-ORIENTED

GOALS FRAMEWORK

Krótki kurs o tym, jak przekuwać mgliste marzenia w realne działanie – niskim kosztem i z małym stresem – zamiast odwlekać.

Wartościowy materiał krok-po-kroku, który znacznie obniży Twoją prokrastynację.

WARTOŚĆ: 89zł

🔥BONUS 4:

ANALIZA PRZED WARSZTATEM

Otrzymasz samodzielny formularz do analizy, który pomoże Ci się bardzo dobrze przygotować do udziału w warsztacie.

 

Zrozumiesz swoje krótko i długoterminowe cele, mocne strony, jak i słabsze punkty.

WARTOŚĆ: 49zł

🔥BONUS 5:

WDROŻENIE PO WARSZTACIE

Otrzymasz serię maili z najbardziej optymalną sekwencją pracy nad materiałami z warsztatów.

Nie musisz samodzielnie myśleć
i przypominać sobie o utrwaleniu.

WARTOŚĆ: 49zł

WARTOŚĆ WARSZTATU: 1170zł

WARTOŚĆ BONUSÓW: 335zł

RAZEM: 1505zł

TWOJA INWESTYCJA

UDZIAŁ W WARSZTACIE
PRAKTYCZNA IE W DZIAŁANIU

490
 • Udział w 7-godzinnym warsztacie
 • Zeszyt ćwiczeń w formie cyfrowej
 • Wsparcie trenera i coacha
 • Praca w aktywnej grupie
 • Certyfikat ukończenia szkolenia
 • 75-minutowa sesja indywidualna z Robertem, podczas której omówisz dowolny temat

UDZIAŁ W WARSZTACIE
+ SESJA INDYWIDUALNA

830
 • Udział w 7-godzinnym warsztacie
 • Zeszyt ćwiczeń w formie cyfrowej
 • Wsparcie trenera i coacha
 • Praca w aktywnej grupie
 • Certyfikat ukończenia szkolenia
 • 75-minutowa sesja indywidualna z Robertem, podczas której omówisz dowolny temat - taniej o 10%!
WIDZIMY SIĘ ZA
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
DLACZEGO TAK TANIO?

Oferując niską cenę, daję możliwość skorzystania z moich usług również osobom, które jeszcze ze mną nie pracowały, a chcą spróbować. 

 

Jest to dla mnie sposób na zbudowanie długotrwałych relacji z takimi osobami oraz zachęta do korzystania z bardziej zaawansowanych programów współpracy. 


I ostatni powód: jest to pierwsza edycja warsztatu. 
W zamian za zaufanie, otrzymujesz najniższą możliwą cenę. Wiedz jednak, że ceny z edycji na edycję, sukcesywnie będą rosły. 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Sesja indywidualna jest niezależna – jej temat zależy od aktualnych potrzeb Klienta. Może to być związane z tematyką warsztatu, ale nie musi. Przed sesją przesyłam formularz do opisania swoich aktualnych potrzeb. 

Zachęcam do zapoznania się ze stroną sesji: www.studiopotencjalu.pl/sesje-indywidualne

Wpłacona kwota NIE PRZEPADA. Wystarczy najpóźniej na 5 dni przed rozpoczęciem warsztatu zgłosić swoją nieobecność – wpłacona kwota przechodzi na kolejny warsztat lub może zostać wykorzystana na dowolną inną usługę lub produkt z oferty Studio Potencjału.

Tak, bez problemu. Wystarczy podać dane firmy przy składaniu zamówienia lub przesłać je później na kontakt@studiopotencjalu.pl 

Masz jakiekolwiek pytania?
Chętnie odpowiem.