Nastaw swój wewnętrzny kompas na nowy rok!

Zdobądź narzędzia, dzięki którym w ciągu kolejnych 12 m-cy staniesz się lepszą wersją siebie, zrozumiesz co jest dla Ciebie najważniejsze, przestaniesz odkładać na później swoje plany i przepracujesz swoje najbardziej blokujące przekonania.

Weź udział w styczniowych webinarach: 
1. Motywacja bez odkładania na później w nowym roku
2. Autocoaching: zarządzanie zmianą osobistą w 2021

Zapisz się i otrzymaj przypomnienie o webinarach!

Motywacja: Wtorek, 12 stycznia o 19:00 / Autocoaching: Czwartek, 14 stycznia o 19:00

Co dadzą Ci te spotkania?

1

Odkryjesz co dotychczas najbardziej napędzało Cię do działania. Dzięki temu podejmiesz spójne decyzje na przyszłość i postawisz przed sobą jasne cele

2

Przeanalizujesz w których obszarach radzisz sobie świetnie, a które wymagają poprawy i zyskasz niespotykaną dotąd jasność kierunku i spokój umysłu.

3

Zrozumiesz w jaki sposób tworzysz swoje niechciane zachowania, dokuczliwe myśli i niepotrzebne nawyki. Będzie Ci dużo łatwiej z nich zrezygnować

4

Otrzymasz metody i techniki sprawdzone podczas ponad 4000 godzin sesji i warsztatów, które pomogły setkom osób zmienić swoją karierę i życie osobiste!

Trener Prowadzący

Robert Szczepaniak – trener i coach – założyciel Studia Potencjału.

Ponad 7 lat doświadczenia w obszarze nauczania, prowadzenia szkoleń i sesji coachingowych.

Przeprowadzonych ponad 2000 godzin konsultacji indywidualnych, a także ponad 2000 godzin szkoleń i warsztatów z zakresu psychoedukacji oraz najważniejszych kompetencji osobistych.

Współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami oraz organizacjami.

Najważniejsza jest dla niego dbałość o indywidualne podejście do każdego uczestnika szkolenia i znalezienie rozwiązań dopasowanych do jego osobowości oraz indywidualnych preferencji.

Robert Szczepaniak
Trener/Coach, Właściciel w Studio Potencjału

Opinie uczestników

5/5
Robert jest niezwykle zaangażowanym i skutecznym trenerem, który asystuje i przeprowadza uczestników przez wyboistą drogę własnego rozwoju.

Polecam wszystkim tym, którzy chcą nawiązać kontakt z samym sobą, pracować nad komunikacją i zrozumieć własne potrzeby, które w procesie wychowania wielokrotnie utraciły na wartości.
Anita Koralewska
HR manager, psycholog
Warsztaty online często są nudne i mało angażujące... Nie te w Studio Potencjału! Warsztaty Roberta są intensywne, otwierają umysł i pozwalają zobaczyć własne schematy i błędy powielane od lat.

Do tego dają całą gamę narzędzi do rozpracowania tych i analogicznych problemów samemu. Uczestniczyłem w kilku i na pewno pojawię się na kolejnych! Polecam!
Hubert Jaworski
CEO w Jaworski Digital
Polecam szkolenia i warsztaty Roberta wszystkim osobom, które chcą uzyskać większą kontrolę nad własnym życiem. Dzięki nim uświadomiłem sobie, że zdecydowana większość relacji, w których jestem zależy ode mnie i mojego postępowania. Relatywnie łatwo mogę je naprawić stosując poznane mechanizmy.

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
Dawid Maj
Key Account Manager

Webinary zaczną się już za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Obierz śmiały kierunek i staw czoła swoim blokadom!

Dostęp do nagrania

Webinar odbędzie się jednorazowo, jednak zostanie zarejestrowany. Jeśli nie możesz się pojawić - zapisz się, a otrzymasz nagranie.

Porady i ciekawostki

Zapisz się, by otrzymywać dodatkowe materiały na temat bezkonfliktowej komunikacji, asertywności i stawiania granic. Zupełnie bezpłatnie!

Zapisz się i otrzymaj przypomnienie!

Wtorek i czwartek, 12 i 14 stycznia o 19:00