Ogarnij stres i zarządzaj emocjami.

Im bardziej intensywnie żyjemy, tym częściej może towarzyszyć nam zmęczenie, spadek produktywności, odkładanie na później, obniżona pewność siebie,  nieporozumienia w relacjach, dekoncentracja, czy problemy zdrowotne. 

To tylko część konsekwencji niewłaściwego zarządzania stresem. 

Podejmij wyzwanie i od teraz radź sobie umiejętnie z codziennymi stresorami – w mądry i świadomy sposób! 

Zapisz się na bezpłatny live na platformie Zoom:

Czwartek, 17 czerwca, 17:00 - 18:30 (Max. 100 osób)

Klikając "zapisz mnie" rozumiem, że w każdej chwili mogę dobrowolnie zrezygnować z subskrypcji.

Co zyskasz jeśli dołączysz?

1

Zrozumiesz, że nie ma ludzi słabszych i silniejszych psychicznie. Są tylko strategie i umiejętności reagowania w trudnych sytuacjach, których musimy się nauczyć.

2

Dowiesz się czym różni się adaptacyjna (konstruktywna) reakcja na stres od neurotycznej (niekorzystnej) i nauczysz się częściej korzystać z tej pierwszej. 

3

Rozpoznasz swoje słabe punkty – napięcia, na które jesteś najbardziej podatny(a) i nauczysz się je redukować, a więc wzmocnisz swoją odporność psychiczną. 

4

Przestaniesz niepotrzebnie się martwić, odkładać na później, poprawisz swoje samopoczucie i zyskasz wszelkie korzyści, które płyną z umiejętnego zarządzania swoim stresem i emocjami. 

Robert Szczepaniak

Trener prowadzący, założyciel Studio Potencjału

Swoją przygodę trenerską rozpoczął w 2013r. – od tamtej pory przeprowadził ponad 4000 godzin warsztatów i sesji indywidualnych.

Szkoli i edukuje z zakresu umiejętności psychologicznych i społecznych, inteligencji emocjonalnej, efektywności oraz skutecznej komunikacji. 

Współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami oraz organizacjami. 

Z jego usług skorzystały już osoby z całego świata, m.in. z Polski, USA, Niemiec, Włoch, Francji, Norwegii, Francji, Wielkiej Brytanii i Chile.

Większość czasu spędza w swoim wirtualnym gabinecie/sali szkoleniowej spotykając się z Klientami i tworząc materiały edukacyjne – a kiedy tylko może – sam szkoli się i integruje nową wiedzę, by dzielić się nią z innymi.

Opinie uczestników

5/5
Robert jest niezwykle zaangażowanym i skutecznym trenerem, który asystuje i przeprowadza uczestników przez wyboistą drogę własnego rozwoju.

Polecam wszystkim tym, którzy chcą nawiązać kontakt z samym sobą, pracować nad komunikacją i zrozumieć własne potrzeby, które w procesie wychowania wielokrotnie utraciły na wartości.
Anita Koralewska
HR manager, psycholog
Warsztaty online często są nudne i mało angażujące... Nie te w Studio Potencjału! Warsztaty Roberta są intensywne, otwierają umysł i pozwalają zobaczyć własne schematy i błędy powielane od lat.

Do tego dają całą gamę narzędzi do rozpracowania tych i analogicznych problemów samemu. Uczestniczyłem w kilku i na pewno pojawię się na kolejnych! Polecam!
Hubert Jaworski
CEO w Jaworski Digital
Polecam szkolenia i warsztaty Roberta wszystkim osobom, które chcą uzyskać większą kontrolę nad własnym życiem. Dzięki nim uświadomiłem sobie, że zdecydowana większość relacji, w których jestem zależy ode mnie i mojego postępowania. Relatywnie łatwo mogę je naprawić stosując poznane mechanizmy.

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
Dawid Maj
Key Account Manager

Live rozpocznie się za...

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Ogarnij stres i zarządzaj emocjami.

Dostęp do nagrania

Jeśli z jakiś powodów nie pojawisz się - otrzymasz nagranie z wydarzenia, które będzie dostępne bezpłatnie przez 48h.

Bezpłatna wiedza

Zapisz się, by otrzymywać bezpłatną wiedzę, i materiały z zakresu rozwoju osobowości i umiejętności psychospołecznych.

Zapisz się na bezpłatny live na platformie Zoom:

Czwartek, 17 czerwca, 17:00 - 18:30

Klikając "zapisz mnie" rozumiem, że w każdej chwili mogę dobrowolnie zrezygnować z subskrypcji.