WARSZTATY ONLINE

Zdobądź kompetencje
przyszłości
z EIT Food!

ZAREZERWUJ MIEJSCE

Zapisując się na warsztaty deklarujesz, że zapoznałeś/aś się i akceptujesz klauzulę RODO, której pełną treść znajdziesz tutaj oraz zgadzasz się na otrzymywanie organizacyjnych wiadomości e-mail i materiałów dodatkowych od Studio Potencjału. Możesz wypisać się w dowolnej chwili.

Warsztaty organizują:

Więcej o EIT Food

EIT Food to największa na świecie i najbardziej dynamiczna społeczność zajmująca się innowacjami w branży spożywczej. Przyspieszamy innowacje, aby zbudować przyszłościowy system żywnościowy, produkujący zdrową i zrównoważoną żywność dla wszystkich.

 

Wspierani przez Europejski Instytutu Innowacji i Technologii (EIT), niezależny organu Unii Europejskiej, inwestujemy w projekty, organizacje i osoby, które podzielają nasze cele dotyczące zdrowego i zrównoważonego systemu żywnościowego. Odblokowujemy potencjał innowacyjny w przedsiębiorstwach i na uniwersytetach oraz tworzymy i skalujemy startupy rolno-spożywcze, aby wprowadzać na rynek nowe technologie i produkty. Wyposażamy przedsiębiorców i specjalistów w umiejętności potrzebne do przekształcenia systemu żywnościowego i umieszczamy konsumentów w centrum naszej pracy, pomagając budować zaufanie poprzez ponowne połączenie ich z pochodzeniem ich żywności.

 

Jesteśmy jedną z dziewięciu innowacyjnych społeczności, utworzonych przez Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT), niezależny organ UE, który powstał w 2008 r. w celu pobudzania innowacji i przedsiębiorczości w
całej Europie.

 

Dowiedz się więcej na www.eitfood.eu lub obserwuj nas w mediach społecznościowych: Twitter, Facebook, LinkedIn, YouTube oraz Instagram.